Туры

Экскурсии по Киеву и Киевской области от 50 грн.

Екскурсії для школярів
Назва екскурсії


Опис


Тривалість, год.


Вартість на 1 особу в групі 16 осіб


Вартість на 1 особу в групі 27 осіб


Вартість на 1 особу в групі 35-45 осіб
Фабрика поліграфії


Як же виготовляють зошити та щоденники? Під час екскурсії діти побачать на власні очі звідки беруться зошити в яких вони пишуть майже кожного дня. А приємним доповненням екскурсії будуть подарунки, які вручатимуть дітям по її завершенні.


3


75


70


-
Світ музичних інструментів


Музичнішої екскурсії за цю годі і придумати, адже вона відбувається в одному із найбільших магазинів музичних інструментів в Києві – а то і всієї України. Проводять екскурсію знатні люди в музичному світі, учасники рок гуртів, композитори і просто дуже талановиті люди. Вони познайомлять дітей з історією виникнення різних музичних інструментів, покажуть їх застосування на практиці та навіть запропонують спробувати заграти. Після екскурсії 100% відсотків учасників хочуть стати музикантами.


4


95


До 25
85


-
Оглядова екскурсія по Києву + музеї «Історії України» та «Великої Вітчизняної Війни»


Екскурсія, в ході якої діти побачать на власні очі де відбувались історичні подіїпро які вони читали в шкільних підручниках. Екскурсія є автобусно-пішохідна і триває 5 годин. Під час екскурсії діти ознайомляться з Золотими Воротами, Софіївським та Михайлівським соборами, побачать пам’ятник та почують розповідь про князів Київських Олега, Ігоря, Святослава та Ярослава, Володимира Великого та Мономаха, Гетьмана - Богдана Хмельницького,побувають в музеї «Історії України», який є справжньою скарбницею найцінніших історико-культурних та мистецьких реліквій українського народу, а також світової цивілізації, прогуляються по най-арестократичнішому районі Липкам (театр ім.І.Франка, Дім з Химерами, Шоколадний будинок, Національний Банк України, Верховна Рада України), і завершиться екскурсія на території музею Великої Вітчизняної Війни, де на схилах красивих пагорбів з чудовимикраєвидами робимо пікнік.


5 - 7


145


130


110
Музей Хліба


Працівники музею покликані прививати любов до хліба. Вони розкажуть слухачам особливості випікання хліба в різних регіонах країни, способи оброблення землі та покажуть знаряддя праці, які використовувались. Також в музеї є піч в який пекли хліб, та найстаріший каравай України. Почесне місце в Музеї відведено нашому поетові Т. Г. Шевченку, який тепло писав у своїх творах про хліб, про тяжку працю хлібороба.
Як приємне доповнення екскурсанти відвідають «Зимовий сад» з екзотичними рослинами та невеликий зоопарк в якому є циркова мавпа, екзотичні птахи, а також досить великий тераріум з великою кількістю плазунів та риб.


3


65


55


50
Бананова оранжереяНеподалік від Києва є дві оранжереї в яких вирощують і продають екзотичні рослини. Там є не тільки банани, хоча їх там переважна більшість, а ще й мандарини, лимони, кава «Арабіка», мурайа і ще багато різних рослин з дивними назвами. Дізнатись що це за рослини можна на нашій екскурсії, яка, до речі, проходить в ігровій формі і діти можуть виграти подарунки, рослинку чи ще якийсь цінний приз. А на прикінці екскурсії на дітей очікує ще один солодкий сюрприз.


5


120


105


90

Музей Авіації


Найбільший музей авіації в нашій державі, понад 70 експонатів повітряної техніки на площі в 15 гектарів. Навіть дорослі тут ведуть себе як діти, адже в одному місці зібрано літаки які випускались з 1916 року до сьогодні. А хто не хотів в дитинстві політати в небі? Тут можна уявити себе пілотом пасажирського, бойового літака, вертольоту - сівши за штурвал.
Музей працює: середа- неділля.


4


80
(группа до 25осіб)
Музей Східного та Західного мистецтва


У колекціях музею є справжні шедеври: наприклад, всесвітньо відома картина Дієго Веласкеса «Портрет Інфанти Маргарити». З колекції Ханенків Ви побачите: Єгипетські статуї і бронзові скульптури, античні вироби з глини та скла, скульптури Греції та Риму, експонати з Візантії, ікони, тканини та прикраси Київської Русі.
Вихідні: понеділок, вівторок.


3


70


60


55

Музей
« Чорнобиль»Ми всі пам’ятаємо про жахливі події Чорнобильської катастрофи, ми розповідаємо проце своїм дітям, застерігаємо їх, та вчимо шанувати загиблих героїв. В ході екскурсії екскурсовод розповість дітям про радіацію, її вплив на оточуючих, продемонструє документальний фільм про трагедію, та покаже що відбувалося після трагедії. Також екскурсанти на власні очі побачать як стався вибух на четвертому енергоблоці , в музеї відтворено ці події у вигляді діорами. Екскурсіязавжди, викликає багато емоцій, не залишаючи байдужості в жодному серці.

3

70

60

55
Національний художній музей України


В музеї представлена найбільша збірка вітчизняного мистецтва. Тут ви побачите одну з кращих в Україні збірок іконопису, яка відкривається раритетом ХІІ століття — поліхромним дерев’яним рельєфом “Святий Георгій з житієм” візантійського походження. В музеї проводяться екскурсії на різні теми: «Історія України», Я і Україна», «Мій Київ» та багато інших.


3


70


60


55
Національний музей Великої Вітчизняної Війни


Експозиція музею присвячена історії Другої Світової Війни: бойова техніка і зброя, особисті речі учасників війни, фотографії, секретні документи – це далеко не все що побачать екскурсанти. Також всі бажаючі зможуть сісти за штурвал бойового літака або вертольота.


3-4


75


65


55
Державний музей Тараса Григоровича Шевченко


В експозиції музею великого українського поета, художника і громадського діяча Тараса Шевченка представлені автографи та його особисті речі, живопис і графіка, книги, фотознімки.


3


65


55


50
Музей – Аптека


Експозиція музею,що складається з банок-склянок для приготування трав’яних сумішей та для лікарських препаратів,старовиннихрецептів та інструментів фармацевтів минулих століть, розповість про історію української фармацевтики і аптечної справи. В підвальному приміщенні музею знаходяться інсталяції – «підвал алхіміка» та «хата знахаря».3


65


60


50


Нуково-природничий музей НАН УкраїниОдин з найбільших науково-природничих музеїв світу. Це єдиний комплекс, до складу якого входить Геологічний відділ, Палеонтологічний, Зоологічний, Ботанічний та Археологічний музеї. Створений в 1966 році, музей розташований в самому центрі Києва, в старовинному будинку з виразною архітектурою. На площі 8 тис. м кв. в 24 залах зібрано понад 30 тис. експонатів, які розповідають про виникнення, будову та еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ, її минуле і сьогодення, про історію матеріальної культури племен і народів, які населяли територію України.41009080

Музей Води
(Водно-інформаційний центр)


Споруди Центру, а це водонапірні башти та резервуари, побудовані більш 130 років тому, є фрагментом природно-культурного комплексу, відомого наразі як парк „Хрещатий”. Це місце, відоме раніше як Царський сад, закладений в 1743 р. за наказом імператриці Єлизавети Петрівни, являє собою величну пам‘ятку епохи українського барокко


4


85


75


65
Телецентр


Багатьох юних глядачів, напевно, цікавить: як і звідки береться картинка в телевізорі? Наша захоплююча екскурсія допоможе розібратися в цьому. Вже кілька років у Києві відкрито музей телебачення, який дає відповіді на ці та інші питання.


4


70


65


60
Музей Медицини


В музеи предоставлены уникальные экспонаты связаны с развитием медицины в мире. Экскурсия может послужить как одно из направлений в выборе будущей профессии для детей.


4


100


85


70
Пожежна частинаЕкскурсія в пожежну частину дозволить поглянути зсередини, як працюють пожежники, чим живуть, про що спілкуються. Ми зможемо посидіти за кермом пожежного автомобіля ще 1930-х років, побачити, де проходять тренування майбутніх героїв, дізнатися, як розвивалася техніка пожежогасіння в період понад сто років.4


70


65


60
Музей Цирку


У нас є унікальна можливість зазирнути за куліси цирку, де фокусник дістає з капелюхазайця, а клоун готується до виходу на сцену, адже нам завжди хотілося зробити це в дитинстві. На сьогоднішній день музей циркового мистецтва в Києві в своєму розпорядженні має достатньо велику колекцію, яка нараховує більше 2 тисяч експонатів.


3


65


60


55
Страусина ферма


Запрошуємо на захоплюючу екскурсію, підчас якої ви дізнаєтесь багато цікавих фактів з життя страусів, до першої української племінної ферми, розташованій в одному з мальовничих районів Київщини. Територія, яку займає ферма - більше 20 га. Крім страусів ви познайомитеся зверблюдом, українським осликом і різними екзотичними тваринами. Також для відвідувачів надається можливість покататися на конях, постріляти зі справжнього лука, відвідати ресторан «Долина страусів» і об лаштованийдитячий майданчик з батутом.


5


100


95


90
Фабрика ялинкових прикрас


У селищі Клавдієве під Києвом знаходиться фабрика з виготовлення ялинкових прикрас ручної роботи, де можна спостерігати дійсно казкове дійство, як в дбайливих руках майстринь з тонких скляних трубок «народжуються» ялинкові прикраси-кульки, як їх фарбують у різні кольори і розписують хитромудрими візерунками.


5


90


80


75
Трикотажна фабрика


Ми зможемо пройти весь цикл виробництва від маленької ниточки, до готової продукції. Дізнаємося, як робляться сукні, светри та піджаки і яка техніка при цьому застосовується. Побачимо велич верстатів обробляючих тканини.


5


90


80


-
Кондитерська фабрика «Рошен»


Захоплююча екскурсія, під час якої діти зможуть побачити процес виробництва кондитерських виробів, роботу сучасного обладнання і роботу майстрів кондитерів. А після екскурсії на дітей чекають подарунки та дегустація солодощів, виробництво яких вони бачили.


4


60
(группа до 33 чел.)


-
Этно-комлекс «Українське село»


Запрошуємо на захоплюючу екскурсію в давнє українське село, яка ознайомить з побутом та архітектурою Гуцульщини, Полісся, Поділля, Середнього Придніпров'я, Слобожанщини та Півдня України XIX століття, а також розповість про українські звичаї та обряди. Цей дивовижний музей не схожий на інші тим, що можна не тільки дивитися на музейні експонати, можна доторкнутися до них, пройти світлицею будинку, посидіти за столом і відчути на собі енергію наших славних предків, яку випромінює все навкруги.


5


105


90


80
По слідам трипільців


Запрошуємо Вас до надзвичайно цікаву екскурсію під назвою: «Трипільська археологічна культура, як відображення апофеозу найдавнішої держави Аратта в контексті історії та сучасності українського суспільства».


5


85


80


75
Парк «Софіївка» В м. Умань


За задумом її творців Софіївка є втіленою ілюстрацією поем Гомера "Іліада" і "Одіссея", де кожна композиція чи мала архітектурна форма містить в собі певний задум, виражає ідею міфу чи якоїсь події.


8


210


200


190
Парк «Олександрія» в м. Біла церква


На території парку зростає понад 2500 видів, форм та сортів рослин. Серед українських дендропарків це рекордна кількість. Причому багато рослин парку вже мають вік понад 200 років (дуби звичайний та червоний, сосна Веймутова, тюльпанове дерево, модрини польська та європейська, гледичія триколючкова, глід рожевий махровий та ін.).
Можна дуже довго розповідати про різноманіття архітектурних пам'яток та скульптур "Олександрії", про неповторність та красу її ландшафтів, але краще хоч раз поїхати та побачити.


6


110


100


90
Парк «Київська Русь»Відродити втрачену велич архітектурного вигляду Києва, його історичного ядра Дитинця - головна мета проекту «Парк Київська Русь» - Центру культури та історії Київської Русі. Цей воістину грандіозний проект XXI століття поверне Україні, здавалося б, навіки втрачені сторінки її історії, побудує міст історичної пам'яті з минулого в майбутнє, віддасть належне нашим предкам, і нагадає всім, що Стародавній Київ - був, є і буде культурною столицею східних слов'ян, витоком східнослов'янської цивілізації, основоположником Православ'я в Євразії, культурним феноменом світової цивілізації.


5


85


80


75
В вартість включено: транспортне обслуговування (комфортабельний автобус), екскурсійна програма, комісійна винагорода. Також є можливість організаціїінших екскурсій під запит.

 • Горнолыжный тур на 8 марта Буковель, Драгобрат! по запросу
 • AL RAHA BEACH HOTEL 5*, Абу Даби Цена на двоих – 10522 грн!
 • АМСТЕРДАМ (5 дней / 4 ночи) от 325 евро
 • Аренда машин без водителя в Киеве и по Украине!
 • Праздник КРЕЩЕНИЯ в ИЗРАИЛЕ от 859 дол.
 • Авиа и ж/д билеты
 • Недельный тур на Буковель от 1600 грн/чел
 • БАЛКАНСЬКИЙ ЕКСПРЕС 299 евро
 • ПРАГА “WEEKEND” от 130 евро
 • Питер Блиц 1299 грн
 • А мы - в Европу! от 165 евро
 • Отдых в Латвии!!! Цена за двоих - 470 евро!
 • Уик-энд ВАРШАВА + БЕРЛИН от 130 евро
 • Best Mediterraneo *** (Салоу) Цена на двоих - 1486 евро!
 • Перечень безвизовых стран для граждан Украины
 • Блеск воды, шум волны… от 438 евро
 • Blue Pearl MPM 4*, Солнечный Берег Цена на двоих – 1224 евро!
 • Горнолыжные туры в Карпаты. 950 грн
 • «Лыжный EXTREME» на горнолыжный курорт «Буковель» от 1750 грн
 • «Лыжный VOYAGE» на горнолыжный курорт «Буковель» от 1250 грн
 • Санаторий "Кристалл" г. Трускавец
 • Санаторий "Весна" г. Трускавец
 • АВСТРИЯ ПОД АВТОМОБИЛЬ от 491 евро
 • Чернобыль от 850 грн./чел.
 • Cокращения в туризме
 • Cosman Hotel 3*, Ираклион (Восток) Цена на двоих – 1161 евро!
 • MEGA – КРУИЗ 14 февраля на БАЛТИКЕ ФИНЛЯНДИЯ + ШВЕЦИЯ 199 евро
 • Тут починається казка Готельний комплекс “Драгобрат”, (Закарпатська обл., Рахівський р-н, с.Ясиня) от 340 грн
 • «ВЕНЕЦИЯ. КОРОЛЕВА АДРИАТИКИ» 6 дней от 165 евро
 • "Эдельвейс" - ТК, Закарпатская обл. от 100 с чел./сутки
 • Экскурсии по Киеву и Киевской области от 50 грн.
 • ЗАКАЗ БИЛЕТОВ НА EURO 2012
 • СОКРОВИЩА КОРОЛЕЙ (Польша, Чехия, Австрия) 335 евро + ж/д
 • Fereniki Holiday Resort 4*, Ханья (Запад) Цена за двоих – 982 евро!
 • Поиск тура
 • Fortuna 3* Испания (Майорка) Цена на двоих – 858 евро!
 • Французская неделька! Париж и Ницца от 546 евро!
 • Майский райский уголок – Грузия ждет Вас!!! 1055 дол.
 • Гетманская столица - Батурин. 25.02.2012г. от 295 грн./чел.
 • Режим работы нашего офиса в праздничные дни!
 • Классическая Греция 596 евро
 • Термальна казка Хайдусобосло 110 евро
 • Лечебные воды Хайдусобосло: от 150 евро
 • Венгерские курорты – лечитесь и расслабляйтесь: от 118 евро
 • Отель «ФЕОДОСИЯ» Крым от 450 грн.
 • Травневі свята. Відпочинок на 2-х морях 1070 евро
 • ИТАЛЬЯНСКИЕ КАНИКУЛЫ от 399 евро
 • Итальянский каприз! Карнавал в Венеции! Будапешт-Вена-Рим-Венеция 199 евро
 • Южная Фиеста (Ницца + отдых в Испании + Венеция) Стоимость тура от 695 евро + ви
 • Kalina Garden MPM 4*, Солнечный Берег Цена на двоих – 937 евро!
 • Феерические карнавалы (Венеция-Ницца) 600 евро
 • Классический Петербург от 1849 грн.
 • Королевские Огни БеНиЛюкса от 538 евро!
 • Уик-энд желаний! от 68 евро
 • АКЦІЯ! Краків 2 ночі (без нічних переїздів) 109 евро
 • Лазурная интрига! Цена на одного - 460 евро!
 • Летний соблазн! ...так изящен и так красив... от 360 евро
 • Вихідні в Лондоні по запросу
 • Мадам Совершенство – Швейцария! от 360 евро
 • МАЙСКИЙ КОКТЕЙЛЬ!!! от 188 евро
 • «Мини Европа - стандарт» 6 дней ! без ночных переездов! от 175 евро
 • Санаторий "Моршинский" от 292 грн.
 • «Австрия – мечта моя» …от мала до велика… от 368 евро
 • Образец справки о доходах с работы для посольств
 • Образовательный туризм за границей
 • Orpheus MPM 3*, Солнечный Берег Цена на двоих – 760 евро!
 • ОТДЫХ на ЧАСТНЫХ ВИЛЛАХ и мини ОТЕЛЯХ в БОЛГАРИИ от 32 евро
 • Наша фотогалерея
 • Париж: Блеск... Красота... Любовь... от 446 евро
 • Париж от кутюр! от 240 евро!
 • Традиционный фестиваль «Звуки Пасхи» в Вене по запросу
 • Перечень документов для открытия визы в Великобританию
 • Автобусный тур из Киева в Переяслав Хмельницкий на майские праздники 160 грн
 • Перлина Прикарпатья, Моршин от 225 грн.
 • Питер Блиц от 1299 грн.
 • Сім чудес Малопольщі 120 евро
 • Европейский дуэт: Прага + Париж 7 дней/6 ночей от 250 евро/чел в двухместном но
 • RADISSON BLU RESORT SHARJAH 5*, Шарджа Цена на двоих – 10352 грн!
 • Рафтинг Кавказ - Сплав по реке Мзымта от 3970 грн.
 • Румунія – шляхами легенд 135 евро
 • Майская охота на вампиров!!! от 68 евро
 • Сказка – чарующих гор!!! (Майские праздники) от 118 у.е.
 • Рим (4н) + Милан (3) - Italia A'la Carte от 565 евро
 • Санаторий "Рубин" г. Трускавец
 • Санаторий "Карпаты" г. Трускавец
 • Санаторий "Моршинский" г. Моршин
 • Санаторный комплекс "Саки " г. Саки
 • СГК "Днепр-Бескид" г. Трускавец
 • Классический Петербург автобусный тур 6 экскурсий в стоимости тура от 1849 грн
 • Скидки и акции для наших клиентов!
 • Снежный соблазн! от 210 евро
 • Сокровища Северной столицы. 18.02.2012г. от 295 грн./чел.
 • СОКРОВИЩА КОРОЛЕЙ (эконом) 275 евро
 • Страховка
 • Военный тур от 1210 грн.
 • Свадебная церемония и медовый месяц в Индии
 • ТАИЛАНД, ПАТТАЙЯ, 2 НЕДЕЛИ С ПЕРЕЛЁТОМ – 888 ДОЛ.
 • Регулярные горнолыжные туры в Карпаты Буковель + Драгобрат от 800 грн.
 • Авиа-тур в Амстердам:Влюбленный Амстердам!!! от 425 евро
 • Авиа-тур в Амстердам и Брюссель: Королевский дует!!! от 620 евро
 • Тур "Пьянящий Аромат Франции! " от 618 евро
 • Вокруг света за 9 дней от 435 евро
 • МДЦ "Артек" приглашает детей от 9 до 16 лет от 7645 грн.
 • Авиатур БУДАПЕШТ + МИЛАН + ВЕНЕЦИЯ от 571 евро
 • Тур по Европе для автолюбителей № 1 от 185 евро
 • Азартный Париж от 345 евро
 • Баден-Баден – исторический курорт: от 570 евро
 • Пляж и город
 • Тур "Богатая и Красивая Швейцария…" от 610 евро
 • ТУР "Между прошлым и будущим"
 • Авиатур БУДАПЕШТ + МИЛАН + РИМ от 536 евро
 • Авиатур Будапешт 8 дней/ 7 ночей от 180 евро
 • АВИАТУР Будапешт+Париж (4+3) от 707 евро
 • Авиатур Будапешт+Прага от 580 евро
 • Авиатур БУДАПЕШТ - РИМ (5+4) от 688 евро
 • Свадебные церемонии в Чехии от 1400 евро
 • Тур "Чехия: шесть прекрасных мгновений" от 166 евро
 • Тур «ТОЛЬКО ЧУДЕСА… и ничего лишнего» от 1490 грн
 • Дебрецен в Венгрии – город бассейнов: от 46 евро за ночь
 • Авиатур в Индию от 872 дол.
 • Тур «Соло для души- Швеция & Дания» от 300 евро
 • Детский и молодёжный отдых в Словакии от 335 евро
 • Закопане – это колыбель зимних видов спорта Польши! от 340 евро
 • Детский горнолыжный лагерь "Оленёнок" в Финляндии от 1300 евро
 • Тур "Два плюс Два… Франция и Нидерланды, Чехия и Германия… "
 • Тур "Два полюса страсти: Испания и Франция…"
 • Ее зовут Швейцария от 380 евро
 • Отдых и лечение в Эгере от 300 евро
 • Отдых и лечение в Эгерсалоке от 600 евро за человека
 • «ЗВЕЗДЫ ЕВРОПЫ» 8дней от 370 евро
 • ЕЖЕНЕДЕЛЬНЫЕ ГРУППОВЫЕ ЭКСКУРСИОННЫЕ ТУРЫ В ЛОНДОН
 • Альпийский микс от 195 евро
 • Сладкий соблазн от 390 евро
 • Париж с первого взгляда…от 308 евро от 308 евро
 • Тур "Французский Каприз…" от 338 евро
 • Отели Фуджейры от 1000 USD за двоих
 • КАРПАТЫ ЦЕНЫ / ОСЕНЬ-ЗИМА 2011-2012 от 135 грн./сутки чел.
 • Гранд Тур в КИТАЙ
 • Греция, море, острова… от 600 евро
 • Отдых и лечение в Харкане (Венгрия) от 76 евро/сутки/номер
 • Подлечился на о. ХЕВИЗ – вперед на шопинг в МИЛАНЕ: - от 400 евро
 • Тур “В МОДЕ ЯРКАЯ ГОЛЛАНДИЯ!” от 390 евро
 • Отели Дубаи
 • Отели Джумейра - Дубаи от 1000 USD за двоих
 • «Империя Габсбургов» в миниатюре - 8 дней от 245 евро
 • В лучах итальянского солнца от 400 евро
 • «Италия Forever» 8 дней от 345 евро
 • Италия – Страна Вдохновения! от 330 евро
 • Две кокетки…Две конфетки Италия и Швейцария!
 • Тур «ИЗЮМИНКИ ЗАКАРПАТЬЯ» от 1020 грн
 • Тур "ЗДРАВСТВУЙ, ЯПОНИЯ!" - 01.01.2011 – 01.12.2011 от 1797 дол
 • Йога для начинающих на Шри-Ланке 02.10.2011
 • Тур "Карнавал эмоций" от 290 евро
 • Тур в Кению
 • Краков и Прага - супер блиц! 5 дней от 136 евро
 • Тур «КРАСАВИЦА ГУЦУЛИЯ» от 1040 грн
 • Авиатур Лондон на Самолете от 275 евро
 • Тур Лондон – Эдинбург от 590 евро за человека
 • Тур выходного дня в ЛОНДОН
 • Тур "Любовь, Париж и голуби… " от 275 евро
 • Горнолыжный Отдых в Италии от 400 евро
 • Тур «Львиные сны древнего города» от 560 грн
 • Тур «ЛЬВОВСКИЙ РОМАНС» от 1040 грн
 • Авиатур «Волшебный экспресс» от 990 евро
 • МАЛАЙЗИЯ КУАЛА ЛУМПУР + ЛАНГКАВИ от 1997 у.е.
 • Авиатур МАЛЬТА+РИМ от 1130 евро
 • Свадебная церемония на Шри-Ланке от 995 $ за пару
 • Свадебная церемония в тайском стиле. от 3000 $
 • МЕЧТАЯ О НЕМ… Амстердам! Брюссель! Париж! от 338 евро
 • мега авиатур - ЧЕХИЯ - ГЕРМАНИЯ - ИСПАНИЯ - ФРАНЦИЯ – ИТАЛИЯ от 1159 евро
 • «Мега тур в Европу» 7 дней. от 295 евро
 • Индивидуальные цены на отели Мишкольц-Тапольцы: от 44 евро за ночь
 • Тур в Мозамбик
 • Священный Непал
 • Экзотический и удивительный Непал
 • Горнолыжный отдых в комплексе "Ворохта" от 400 грн
 • Групповой тур по Северной Индии
 • «ОЖЕРЕЛЬЕ ГУЦУЛЬЩИНЫ» от 1460 грн
 • Термальный курорт ПАРАДФЮРДЁ для женщин. Гинекология в Венгрии: от 57 евро за ночь
 • EXCLUSIVE!!! авиатур ПАРИЖ + БРЮГГЕ от 1500 евро
 • Тур "Париж, цветы… и комплименты…"
 • Любовь, Париж и голуби… от 308 евро
 • ПЕКИН ЭКОНОМ от 390 дол
 • Тур Почаевская лавра 350 грн.
 • Виртуозная мазурка! от 218 евро
 • Пражский Роман от 300 евро
 • Авиатур ПРАГА + БАРСЕЛОНА от 826 евро
 • Тур "Любимая парочка: Прага и Будапешт "
 • Авиатур ПРАГА+МАДРИД от 798 евро
 • Авиатур - Прага-Мюнхен-Зальцбург 8 дн/7 н от 400 евро
 • Короткое путешествие: Выходные в Праге от 85 евро
 • Авиатур ПРАГА+ ЦЮРИХ от 905 евро
 • Авиватур: Прага + Ницца от 995 евро
 • Авиатур ПРАГА+ПАРИЖ от 758 евро
 • Авиатур ПРАГА+ВЕНА+ РИМ от 780 евро
 • Авиатур - Прогулка по Италии от 350 евро
 • Прогулка по Европе! от 260 евро
 • Рафтинг на Черном Черемоше от 1100 грн.
 • Сплав по Южному Бугу от 750 грн.
 • Сплав по Десне от 350 грн.
 • Авиатур - РИМСКИЕ КАНИКУЛЫ от 300 евро
 • Авиатур - РОМЕО И ДЖУЛЬЕТТА
 • Блистательный Санкт-Петербург за 1749 грн, 7 экскурсий в цене! Весна-осень 2012 от 1749 грн.
 • Свадебная церемония в Taj Hotels Resort от 1410 $ за пару
 • Тайны древней империи – Пекин
 • Тур «Сердце Карпат» 2000 грн
 • Рим – шаги императора… от 370 евро
 • Шоппинг в Милане (авиа) от 265 евро
 • SHOPPING IN ROME от 347 евро
 • Гармония севера…Скандинавия! от 760 евро
 • Горнолыжные туры в Карпаты. Буковель и Драгобрат, пятница - понедельник от 880 грн
 • Горнолыжная жемчужина Карпат + экстремальное купание в чанах от 760 грн./чел.
 • Горнолыжный тур Словакия + Австрия от 499 евро
 • Фаворитки Дуная… Словакия и Австрия от 125 евро
 • Рогашка Слатина "Большой магниевый курс" - Словения от 500 евро
 • Тур в Софиевский парк, г. Умань 260грн
 • Тур "Сомбреро счастья!" от 535 евро
 • Горячие ночи Востока!!! от 268 евро
 • Свадьба в Словении
 • Свадебные церемонии в отеле THE FORTRESS 5*dlx от 1890 $ за пару
 • ШВЕЙЦАРИЯ ГОРНОЛЫЖНАЯ. КУРОРТ ВЕРБЬЕ от 3000 евро за человека
 • Тайны Ближнего Востока…2012 от 280 евро